top of page

Вітаємо Вас із завершенням курсу "Безпека, здоров'я та благополуччя"; від Med-ucate! Ваш сертифікат ми прикріплюємо до цього листа.

Ми сподіваємося, що в ці складні часи Ви отримали цінну інформацію та практичні навички в рамках цього курсу. Ми підтримуємо Вас і сподіваємося, що отримані знання допоможуть Вам залишатися в безпеці та бути здоровими.

Цей курс був розроблений на основі онлайн вебінару у партнерстві з програмою ENGin, який проводився англійською мовою. Завдяки позитивним відгукам та наполегливості наших студентів до навчання, незважаючи на складні часи, ми створили цей асинхронний онлайн-курс українською мовою, щоб охопити більшу кількість людей, зокрема тих, хто досі перебуває в зоні бойових дій, та українських біженців.

Ми хотіли б висловити величезну подяку перекладачам цього курсу: пані Анні Шевченко, пані доктор з публічного управління та адміністрування Наталії Розмаріциній та пані Тетяні Левандовській. Ми надзвичайно вдячні Вам за якісні переклади та відданість цій ініціативі, і цей курс не був би реалізований без Вашої допомоги.

Запрошуємо Вас поширювати цей курс серед близьких, яким він може бути корисним. Якщо Ви хочете дізнатися більше про Med-ucate, нашу місію та проекти, будь ласка, відвідайте наш сайт www.med-ucate.org.

Ми дякуємо Вам за участь у цьому курсі і бажаємо Вам миру, здоров'я та благополуччя!

З повагою,
Команда Med-ucate

Клацніть на це зображення, щоб завантажити PDF-файл.

Сертифікат

wepik-safety-health-and-wellness-course-certificate-copy-20240528194314LaOI.jpeg
bottom of page